Rooster van aftreden

Naam: Functie: 2020 2021 2022 2023
Rene Wiezer voorzitter 1-7-2021
Patrick de Vetter vice voorzitter 1-7-2020
Ton van der Mark penningmeester 1-7-2021
Dana Vuijk 2e Secretaris 1-7-2022
Cor de Graaf Secretaris 1-7-2021
Frans Hens bestuurslid 1-7-2020
Vincent de Koning bestuurslid 1-7-2021
Raad van Toezicht namens:
Mathilde de Winter Vopak NL 1-7-2022
Andre Westdijk deelnemers 1-7-2021
Geert Jan Bruinsma COR 1-7-2020
update: 27-12-2019